Vývoj / výrobaPotrubní rozvody na míru

Potrubní rozvody na míru

Plánování i realizace hydraulických rozvodů se vždy odvíjí od specifických potřeb zákazníků.

Naše potrubní rozvody jsou vyráběny z bezešvých ocelových trubek, které zajišťují optimální funkčnost a spolehlivost. Při montáži těchto trubek používáme standardizovaná hydraulická pouta vyrobená z plastu nebo hliníku. Volba materiálu pout je stanovena na základě specifických požadavků zákazníka a příslušné aplikace. Tato hydraulická pouta nejen pevně drží trubky na nosné základně, ale také slouží jako ochrana proti vibracím a následným poškozením. Pro potlačení vibrací potrubních rozvodů můžeme případně použít pouta s gumovou vložkou.

Zajišťujeme kompletní výrobní proces hydraulických trubek na míru, včetně ohýbání podle 3D výkresů a spojů pomocí techniky prstýnkování nebo rozválcování zařízením VossForm. Mimo to můžeme na koncích trubek navařit varné kuželky, pokud je to požadováno. Naše vlastní vybavení nám umožňuje provádět ohyby na hydraulických trubkách s průměrem od 6 x 1 mm až po 88,9 x 15 mm. Po dokončení ohybů a ojehlení konců trubek, provádíme čištění a v případě potřeby i proplachy, následně trubky zátkujeme a balíme do svazků nebo montujeme přímo do zařízení.

Pro sériovou výrobu ohýbání využíváme 3D ohýbačku Transfluid DB 642K, která zvládá ohyby ocelových trubek až do rozměru 42 x 5 mm. Pro větší rozměry trubek pak využíváme zařízení Transfluid MB 3080, což nám umožňuje pokrýt širší spektrum potřeb a zajišťovat precizní výrobu i pro tyto náročnější rozměry.

 

Dokumenty ke stažení

Hlavní výhody výroby hydraulických potrubních rozvodů pomocí hydraulických ohýbaček:

  • široké možnosti ohybů, tvarů a délek hydraulických trubek
  • úspora nákladů za hodiny montéra
  • rychlost a přesnost
  • kvalita zpracování
  • opakovatelná přesnost
  • komplexní řešení

Ať už zamýšlíte novou instalaci, rozšíření či stěhování zařízení – neváhejte nás  KONTAKTOVAT!

Ukázky realizací