SlužbySvařování, svářečská dílna

Svařování, svářečská dílna

V našich výrobních prostorách nabízíme kromě montážních a zámečnických prací i širokou paletu služeb v oblasti svařování. Zaměřujeme se na tenko i hrubostěnné svařence, tlakové nádoby a další pracovní zařízení dle podkladových výkresů. Máme dlouholeté zkušenosti s výrobou nových dílů, jako jsou nosné konstrukce, rámy, drapáky a lžíce. Provádíme také repase starších konstrukcí, bagrových lžic, kontejnerů a hydraulických válců, spolu s dalšími hydraulickými součástmi.

Nabízíme svařování různých typů materiálů, včetně konstrukčních, otěruvzdorných, vysokopevnostních, korozivzdorných ocelí, hliníkových slitin a nerezových ocelí. Používáme konvenční metody tavného svařování kovů, jako jsou:

  • MAG = Metal Active Gas - svařování s aktivním ochranným plynem, který chemicky reaguje s roztavenou lázní (O2, CO2 apod.).
  • WIG = Wolfram-Inert-Gas (wolfram-inertní-plyn).
  • TIG = Tungsten-Inert-Gas (totéž).

Prostory pro výrobu dílců činí přibližně 300 m2. Jsme flexibilní, zvládneme jak sériovou, tak jednorázovou výrobu dílů. Dle vašich potřeb jsme také schopni navrhnout originální konstrukční řešení.

Využíváme naše svařovací schopnosti na různých materiálech, zejména oceli, nerezu a hliníku, a pokud je to potřeba, jsme schopni zajistit další povrchové úpravy, jako je pozinkování nebo komaxitování s otryskáním.

Veškeré tyto služby jsou prováděny našimi zkušenými zaměstnanci, kteří jsou odborníky v oboru.

 

Kontaktní formulář